#1 2008-10-09 22:24:58

Ekos

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 117
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator - Wizjoner
Nazwa Cyvilli: Ekopolis

Specjalizacje

Gramy już na Arenie troszkę czasu i... gra zaczyna się toczyć jak na s1. Pora chyba pomyśleć o większej współpracy i wyznaczeniu kierunków rozwoju.

Wróćmy do założeń, niech każda specjalizacja buduje to co jest jej potrzebne. Aphareal już zdeklarował, że będzie do mnie przekazywał wszystkie zasoby a rozbudowywał tylko infrastrukturę związana z Akceleratorem przesyłu, Instytutem Wyższych Technologii, AH i zabezpieczeniami przed nim oraz w budowę mutonków. Trzeba także będzie podnosić zabezpieczenia technologii, zeby nie rozdawać ich na około.Jego zasoby będą u mnie pakowane w rozwój techów i budynków a ja w zamian będę wspierał go w rozwoju deliryka i dostarczał mu zaawansowanych jednostek. Tego rodzaju układ będzie pozwalał dużo efektywniej wykorzystywać zasoby gildii. Proponuję żebyśmy podzielili się w ten sposób ale oczywiście przymusu nie ma (na pewno będzie to miało wpływ na nieprawdziwe odwzorowanie w rankingu gry danych osób ale na pewno wyjdzie na lepsze gildii)

Druga kwestia to produkcja techów i jednostek w skali gildii. Zacznijmy w tym też się specjalizować. Ja mogę zdeklarować rozwój gargatonów i hermesów. Mam je w tej chwili chyba na najwyższym  levelu i prawdę mówiąc chyba nie ma sensu żeby każdy z Was rozwijał te technologie. Osobiście zamierzam nie rozbudowywać w ogóle techów i budynków związanych z Kreptosami i leviatanami a przeskoczyć potem do Cuthula . Przydałoby się żeby ktoś zdeklarował dążenie do kreptosów - bo na późniejszym etapie gry będzie bez nich ciężko.

Jeszcze jedna sprawa, w związku z taką polityką podziału należy jak najszybciej podbić dwóch naszych transfali w zakresie kradzieży tech. zaawansowanych - u mnie już leży Akcelerator przesyłu na 4 levelu a technologia jest doś droga i szkoda by było, żeby każdy ją rozwijał - lepiej te zasoby wpakować w transfalowców na dłuższą metę lepiej na tym wyjdziemy.

Zapraszam do dyskusji i deklaracji

Offline

 

#2 2008-10-09 22:34:07

DanielgdyniaPL761

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 23
Punktów :   
Profesja Deliryka: Transfalowiec
Nazwa Cyvilli: Kraina Strachu

Re: Specjalizacje

Powiem tak, że nie prosilem o zasobos na rozwoj poza dwoma przypadkami i w obu pomogl mi Ekos - do tej pory rozwijam sie samodzilnie i smie twierdzic ze mam jednego z mocnijeszych Transfalowcow na serwie - wlasnie ukonczylem budowe fenomenu techow cywlinych na 7 lvl ale teraz zaczynam stawic fenomen kradziezy techow zaawansowanych na 3 lvl za 30 minut bedzie gotowy ale by zaczac sie liczyc potrzbujemy niestety poziomu 7 lub 8 wiec bedzie potrzebna pomoc gildii - jhak zauwazyliscie nie skapie pomocy mojego delira oczywiscie nie wszyscy moge skorzystaca ale to tylko brak czasu - ja stawiam caly czas wszystkie fenomeny mozliwe dla mnie - ale jezeli bysmy mogli podniesc transfalowca do maxa to nie bedzie granic nie do pokonania :d zreszta wypowiedzcie sie sami......

Offline

 

#3 2008-10-09 22:38:08

Ekos

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 117
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator - Wizjoner
Nazwa Cyvilli: Ekopolis

Re: Specjalizacje

Święte słowa ale potrzebujemy jeszcze jednego transfalowca tak ostro rozwiniętego. Uważam, że powinniśmy mieć jak najlepszych transfalowców, żeby móc postawić zabezpieczenia takie aby tylko oni dwaj razem mogli się przebić. Tylko wtedy nie będziemy źródłem techów dla całego serwera.

Offline

 

#4 2008-10-09 22:39:43

DanielgdyniaPL761

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 23
Punktów :   
Profesja Deliryka: Transfalowiec
Nazwa Cyvilli: Kraina Strachu

Re: Specjalizacje

Dokladnie, 2 najlepiej 3 by nikt nie wszedl bez nas do nas to normalne Uwazam ze 100% Gildi musi sie wypowiedziec i to w miare szybko......

Offline

 

#5 2008-10-09 23:05:05

zoltar4242

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 45
Punktów :   

Re: Specjalizacje

Wąska specjalizacja jest dobrym rozwiązaniem, wtedy nie kopiujemy się, jeżeli o mnie chodzi to mało inwestuje w miasto a maksymalnie w delira, zasoby mogę przekazywać na kupkę ale muszę mieć delirkę bo nic z tego nie będzie bez fenomenów i rozwoju zwierzaka. Oczywiście na zabezpieczenia jak i budynki funkcyjne zasoby będą potrzebne.
Panowie ukartujmy chytry plan i działamy.

Offline

 

#6 2008-10-09 23:05:37

Murgen

Pięciomacek

2392785
Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 31
Punktów :   
Profesja Deliryka: Transfalowiec
Nazwa Cyvilli: Fort Apache the Bronx

Re: Specjalizacje

No to ja się wypowiem. Popieram.
Mam już w tej chwili wolne miejsce na akcelerator przesyłu.Ale mnie nie stać na postawienie go.

Offline

 

#7 2008-10-09 23:46:44

InhumanBax00

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: Specjalizacje

ja ze swojej strony tez mogę jak najbardziej się do takiego planu dołaczyć.
Ostanio mniej zagladam na delirum.
jako kreator nie rozwijam za bardzo techów wojskowych. Postawiłem na wydobycie zasobów,zabezpieczenia i rozwój fenomenów przyspieszajacych owe wydobywanie jak i budowę technologi, a także budynków.

pozdro

Offline

 

#8 2008-10-10 07:28:45

NocturN of MarduK

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 51
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator Nienawiści
Nazwa Cyvilli: Pomroki Dziejów

Re: Specjalizacje

Oczywiście jestem za. Musimy w ten sposób działać.  Mam w swojej zielonej d...e rankingi, więc jeśli ktoś czegoś potrzebuje - pisać    

populacja                647.00                46%    945
surowce                 7 314.00    64%    11 995
delirium                            145.00                20%    174
informacje                3 051.00    60%    4 882

Pzdr!


NocturN - znaczy Pieśń Nocy,
MarduK - jest Bogiem Wojny.
Módl sie do swego Boga,
Bym był Twoim przyjacielem...

Offline

 

#9 2008-10-10 08:04:37

szczot2

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 78
Punktów :   

Re: Specjalizacje

Panowie - Bracia

A co myslicie o wojownikach takich jak ja czy Aphareal1 ??

Ja moge dogadac sie z jakims konstruktorem - kto chetny ??

Co do potrzeb to chcialbym postawic wiecej mutonkow o podniesc im lvl

Offline

 

#10 2008-10-10 08:10:09

NocturN of MarduK

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 51
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator Nienawiści
Nazwa Cyvilli: Pomroki Dziejów

Re: Specjalizacje

SZczot - ja Tobie co potrzeba - Ty mi czasem ekspa... i jest gicik

Ok bede budował mutonki i chejka je do Ciebie

Ostatnio edytowany przez NocturN of MarduK (2008-10-10 08:10:41)


NocturN - znaczy Pieśń Nocy,
MarduK - jest Bogiem Wojny.
Módl sie do swego Boga,
Bym był Twoim przyjacielem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saloon-politowania.pun.pl www.speedfire.pun.pl www.narutojutsu.pun.pl www.ninja-revolution.pun.pl www.haszczaki.pun.pl