#1 2008-10-08 19:17:37

Ekos

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 117
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator - Wizjoner
Nazwa Cyvilli: Ekopolis

Who is who

Gwoli przypomnienia i utrwalenia przeniosłem z forum GP. Jeśli się coś zmieniło: dzieci, żony, lata, samochody to dajcie znać.

NocturN of MarduK
Cześć! Mam 27 lat... na imię Grzegorz... Mieszkam w Gdańsku i od 18 lat gram na gitarze

InhumanBax00
Na imię mam Bartek z nory k/Gdyni, lat 23,  i codziennie spóźniam się do pracy

DanielgdyniaPL761
Mam na imię Daniel (31 lat) - na codzień pracuję ale ostatnio jestem na dośc długim zwolnieniu lekarskim stąd moje częste wizyty na Delirium.
Mieszkam aktualnie w Gdyni.

Aphareal1
Witajcie! Mam na imię Robert, mam 28 lat, mieszkam w Jaśle. Pracuje w firmie handlowej, interesuje się dobrą muzyką, sportem, i mam nową pasje.... wiadomo DELIRIUM

Zoltar
Witam wszystkich bez wyjątku, mam na imie Wojtek-32lata i działania w delirium prowadzę,  ze stolicy wschodu-Lublin. Działam  z domu, a czasami z pracy, ale musze dzielić się kompem z żoną i marnie to wychodzi , na GG jestem często, ale ukryty.
Pozdrawiam wszystkich Naszch KAMRACI przyszłych i obecnych.

Grak
Witam. Jestem Krzysiek mam 23 lata i obecnie studiuję w Gdańsku.

Ekos
E-mil, 35 wiosen. Żonaty, dwie córki. Mieszkam w Radziejowicach (ok. 45 km od Warszawki) Pracuję jako montażysta TV i grafik. Przy kompie często i to nie tylko ze względu na del . Ostatnio trochę czasu wyrwał mi Wiedźmin i Gears of War ale moja grą stulecia jest seria Combat Mission i gra Hearts of Iron II. Jeśli chodzi o CM to  jestem takim desperatem ze nawet na PBEM bym się zgodził (dość wolne łącze w domu )
Hobby poza komputerowe: off-road - mamy razem z żoną fioła na punkcie samochodów 4x4, zwierzaki (psy, koty - jest tego u nas parę sztuk), akwarystyka, książki, od kilku dni wracam do szachów dzięki Apharealowi. Jeśli chodzi o muzykę to uwielbiam Vangelisa i paru innych (Vollenweider, Gandalf, Peru, Tengerinedream....) ale ogólnie moja wrażliwość muzyczna sprowadza sie do tego, że rozróżniam kiedy grają a kiedy nie

Murgen
Witam wszystkich, mam na imię Tomasz.
Mam 27 lat, pracuje jako magazynier w firmie produkującej parkiet.Kiedy nie siedze w Delirium ucze się do matury,nie chciało się za młodu trzeba na starość.Interesuje się historią,zwłaszcza wszelakimi wojnami.Lubie książki S-F i fantasy,  historie alternatywne i co by było gdyby historia potoczyła się inaczej.Jestem fanem Gleena Cooka i Czarnej Kompani.

Szczot

Witajcie ,

Jeszcze mnie tutaj brakuje

Po krotce : Marcin 30latek, z Wejherowa a pracuje razem z paroma wspanialymi kolegami z naszej Gildii w Gdyni i sprzedaje furki spod gwiazdy - to nawet pasuje

a poza praca przyszly tatus - w koncu

moje hobby , nie liczac Delirki , to motoryzacja

Offline

 

#2 2009-01-13 21:08:32

antony

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 8
Punktów :   
Profesja Deliryka: Anihilator
Nazwa Cyvilli: Antony

Re: Who is who

Witam jednych po długiej przerwie (S1), innych po raz pierwszy. Maciek lat 21 studiuje informatykę (dlaczego?) W przerwie po S1 zanudzałem się Plemionami, ale sprawdzanie już ponad 20 wiosek było tylko nużące i czasochłonne. Pogrywam(łem)/Postukuje(łem) na gitarze i perkusji nieco. Jednak bardziej ciągnie mnie do poznania wszelkiej muzyki świata, rzadziej i teledysków. Więc jak ktoś by miał jakieś swoje perełki muzyczne to niech się podzieli, chętnie przesłucham/obejrzę.


Czy normalny facet z wąsem może zostać dziś alfonsem?

Offline

 

#3 2009-01-14 20:10:01

Murgen

Pięciomacek

2392785
Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 31
Punktów :   
Profesja Deliryka: Transfalowiec
Nazwa Cyvilli: Fort Apache the Bronx

Re: Who is who

Kiedy nie siedze w Delirium ucze się do matury,nie chciało się za młodu trzeba na starość.
Matura zdana

Ostatnio edytowany przez Murgen (2009-01-14 20:12:29)

Offline

 

#4 2009-01-14 21:17:49

lupinarsene

Pięciomacek

9208700
Zarejestrowany: 2008-10-30
Posty: 9
Punktów :   
Profesja Deliryka: Transfalowiec
Nazwa Cyvilli: Arsene

Re: Who is who

No to jeszcze mnie tu brakuje. Mam 35 lat pracuję w firmie z kilkoma kolegami z naszej Gildii, mieszkam w Słupsku, żonaty ostatnio zapracowany moim Zakładem Fryzjerskim z Solarium dla żonki hehehe po 5 godzin spałem ale wreszcie koniec i tylko odbiory. Pasja wózki z pod znaku gwiazdy może wreszcie latem kupie swojego CLK używnego oczywiście.

Offline

 

#5 2009-01-14 22:41:38

szczot2

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 78
Punktów :   

Re: Who is who

antony napisał:

Witam jednych po długiej przerwie (S1), innych po raz pierwszy. Maciek lat 21 studiuje informatykę (dlaczego?) W przerwie po S1 zanudzałem się Plemionami, ale sprawdzanie już ponad 20 wiosek było tylko nużące i czasochłonne. Pogrywam(łem)/Postukuje(łem) na gitarze i perkusji nieco. Jednak bardziej ciągnie mnie do poznania wszelkiej muzyki świata, rzadziej i teledysków. Więc jak ktoś by miał jakieś swoje perełki muzyczne to niech się podzieli, chętnie przesłucham/obejrzę.

a powiedz pod jakim nickiem byles na s1??

Offline

 

#6 2009-01-14 23:20:26

antony

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 8
Punktów :   
Profesja Deliryka: Anihilator
Nazwa Cyvilli: Antony

Re: Who is who

Gratuluję zdanej matury!
Miałem nick antony, byłem kreatorem z okolic gracza "ahato" (co z nim? jest jeszcze na s1?) i do dziś ktoś moim kontem zarządza, nie wiem kto.  Moje gg to 1340363. Nigdy nie siedzę na niewidocznym.


Czy normalny facet z wąsem może zostać dziś alfonsem?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedfire.pun.pl www.ninja-revolution.pun.pl www.haszczaki.pun.pl www.narutojutsu.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl