#1 2008-10-01 15:28:04

Ekos

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 117
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator - Wizjoner
Nazwa Cyvilli: Ekopolis

Liścik od drZoidberg

Dostałem dziś takie PW:

Witam,

Przejdę od razu do rzeczy. W imieniu mojej gildii chcę złożyć Wam propozycję sojuszu. Przeanalizowaliśmy sytuację z kolegami i doszliśmy do wniosku, że wojna między naszymi gildiami to z taktycznego i ekonomicznego punktu widzenia nieporozumienie. Tak dla Was jak i dla nas. Jako sojusznicy możemy bardzo wiele osiągnąć. Dlaczego?
- nasze cyville leżą blisko siebie
- wszyscy gramy psilonami
- trzon obu gildii stanowią gracze z top200
- obie strony grają dobrze i z zaangażowaniem
- sojusz miedzy psilonami jest bardziej "klimatyczny" niż wojna
Od siebie dodam, że korespondując z kilkoma graczami z Rozgwiazdy przekonałem się, ze jesteście w porządku i wolę grać z Wami niż przeciwko Wam. Czekam na Waszą odpowiedź.

Pzodrawiam


Co Wy na to? Zdeklarowałem się, że odpowiem jutro więc proszę o rychłe wypowiedzi

Offline

 

#2 2008-10-01 18:31:28

NocturN of MarduK

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 51
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator Nienawiści
Nazwa Cyvilli: Pomroki Dziejów

Re: Liścik od drZoidberg

Szanowni.

     Psilon, który wystosował do Nas niniejsze pismo, jest godzien rozmowy i chwili zadumania Wielkiej Twierdzy.  Jego postawa oraz oddanie Naszej Rasie, nie zostaje przecież niezauważone. Pragnę nadmienić, iż jeżeli istnieje - w założeniach Wielkiej Gildii RozGwiazdy Północy - możliwość zawarcia jednego PoN-u bądź Sojuszu... to z kimże mamy stanąć orężem przeciw dwunożnym istotom, jeśli nie z braćmi? 
      Wznosząc wzrok swój ku Ziemi... Wznosząc apel o opamiętanie się... Nie widzę nikogo innego, godnego dostąpienia tego zaszczytu. Zaszczytu spojrzenia Członków RozGwiazdy Północy, w którym nie będzie pogardy i drwin...
      Dajmy szansę zbłąkanym Psilonom, którzy mimo tego co czynią inni - Psia Mać! ( jeden z ziemskich wulgaryzmów, który mnie rozbawił) - nie biorą do swych szeregów Homo Sapiens ( to sformułowanie również wywołuje drżenie membrany, przy mym otworze gębowym).
     
Walczmy ku chwale Wielkiej Macki.
Walczmy ku chwale każdego poległego Mutona.
Walczmy... Lecz niech krew przeciwnika, nie zaleje naszych umysłów.

Z wyrazami szacunku do Was i Waszego zdania:
NocturN

Ostatnio edytowany przez NocturN of MarduK (2008-10-01 19:06:02)


NocturN - znaczy Pieśń Nocy,
MarduK - jest Bogiem Wojny.
Módl sie do swego Boga,
Bym był Twoim przyjacielem...

Offline

 

#3 2008-10-01 18:58:39

szczot2

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 78
Punktów :   

Re: Liścik od drZoidberg

mam mieszane uczucia

z jednej strony Pon z nimi uspokoi ich czeste odwiedziny, ktore sa dosyc meczace
ale z drugiej strony te odwiedziny nic nie znacza narazie i nie wyzadzaja krzywd

po dlugim namysle jestem sprzeciw jakim kolwiek sojuszom z nimi
nadal chce ich niszczyc poniewaz jak nie my to kto to zrobi ??

a dodatkowo po kolejnej chwili namyslu nasuwa mi sie mysl a raczej pytanie : dlaczego oni chca Pona  ??
i znam nawet na to odpowiedz - bo sie nas boja

Ostatnio edytowany przez szczot2 (2008-10-01 20:18:48)

Offline

 

#4 2008-10-01 20:12:58

killerson

Pięciomacek

1412081
Zarejestrowany: 2008-09-17
Posty: 34
Punktów :   
Profesja Deliryka: transfalowiec
Nazwa Cyvilli: AlfaCentauri

Re: Liścik od drZoidberg

Zgadzam sie w 100% ze szczotem

Offline

 

#5 2008-10-01 20:32:14

Baloon

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 14
Punktów :   

Re: Liścik od drZoidberg

Jestem za pokojem.
Z kim innym, jak nie z Psilonami, mielibyśmy się bratać?!
Poza tym, nie jest ich wielu, więc sojusz z kilkoma graczami nie zmniejszy w znaczy sposób ilości celów.
W przyszłości moglibyśmy ramię w ramię stanąć w walce z Ziemniakami, bo jak na razie dążymy do wyniszczenia własnej rasy, a Ziemniaki się cieszą.

Ostatnio edytowany przez Baloon (2008-10-01 20:32:53)

Offline

 

#6 2008-10-01 20:35:59

NocturN of MarduK

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 51
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator Nienawiści
Nazwa Cyvilli: Pomroki Dziejów

Re: Liścik od drZoidberg

@Baloonie.

         Dziękuję, za głos rozsądku.

Oddany sprawie Tryumfu Wielkiej Macki:
NocturN


NocturN - znaczy Pieśń Nocy,
MarduK - jest Bogiem Wojny.
Módl sie do swego Boga,
Bym był Twoim przyjacielem...

Offline

 

#7 2008-10-01 22:31:15

InhumanBax00

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: Liścik od drZoidberg

Obstaję za PONem

1) To raczej aktywni gracze, nie wykluczone, że  wkrótce będziemy mieli do nich jakiś interes.
2) Bardziej skoncentrowałbym się na wojnie z LOZ'em, niż przepychankach z naszymi pobratańcami, tego samego mrocznego pomiotu co my..
3) "Klimat" w grze jest WAŻNY!!!

W przypadku ewentualnych kolejnych propozycji PONów, zwłaszcza z ludźmi jestem przeciwko.

Offline

 

#8 2008-10-01 23:09:47

aphareal1

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 43
Punktów :   
Profesja Deliryka: Anihilator
Nazwa Cyvilli: Strefa Mroku

Re: Liścik od drZoidberg

Mam mieszane uczucia... Nie mogę jednoznacznie określić swojego zdania na ten temat.

Z jednej strony to Psiloni, więc pasowało by z nimi utrzymywać w miarę przyjazne stosunki. W założeniu Gildii przewidujemy 1 pon..więc czemu nie z Psilonami? Jest ich mało, grają aktywnie, więc może warto. Trzeba jednak zaznaczyć, że jakiekolwiek akcje ze strony Gildii skierowane w nas, zakończą Pon natychmiast, bezwarunkowo, bez żadnego terminu wypowiedzenia czy jakieś tam. Jeżeli ich Gildia przekroczy określony próg graczy-zrywamy pon-takie warunki trzeba postawić.


Z drugiej jednak z założenia mamy walić wszystkich i wszystko po "twarzach"-(cenzura) . Gildia ma walczyć, nie układać się Więc jest zonk.

Pozwolę sobie na słowa: " podporządkuje się wyborowi większości"
Mnie jest naprawdę obojętne, czy będziemy ich bili, czy nie...

Offline

 

#9 2008-10-01 23:44:18

Ekos

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 117
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator - Wizjoner
Nazwa Cyvilli: Ekopolis

Re: Liścik od drZoidberg

Hmm... Ja nie mam mieszanych uczuć. Najchętniej nie zawierałbym z nimi PON'a. Zawieranie PON'ów i sojuszy zawsze mi dobrze szło ale teraz pracuje nad swoją asertywnością Dla mnie nie ma znaczenia czy mamy z nimi PON czy nie bo i tak poza doktorkiem nie mogę nikogo atakować . Ale biorąc pod uwagę głosy za PON'em i liczne wątpliwości współbraci mam następującą propozycję: Zaproponujemy im tygodniowego PON'a a pod koniec tego czasu jeszcze raz się naradzimy. Dodatkowo postawimy im warunki utrzymania liczebności ich gildii poniżej 15 graczy i zerwania wszystkich PON'ów i sojuszy z gildiami, które nie są 100% psilońskie. Co Wy na taką wersję zdarzeń?

P.S. proszę wszystkich o uważne obserwowanie jutro tego wątku bo jeśli zgodzicie się i oni przyjmą nasze warunki to należałoby nie atakować ich

Offline

 

#10 2008-10-02 07:29:25

NocturN of MarduK

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 51
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator Nienawiści
Nazwa Cyvilli: Pomroki Dziejów

Re: Liścik od drZoidberg

Panie Kierowniku Producencie - Bardzo dobre rozwiązanie.

Szacun
NocturN


NocturN - znaczy Pieśń Nocy,
MarduK - jest Bogiem Wojny.
Módl sie do swego Boga,
Bym był Twoim przyjacielem...

Offline

 

#11 2008-10-02 09:55:30

szczot2

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 78
Punktów :   

Re: Liścik od drZoidberg

niestety musze sie zgodzic

ale z checia pomeczylbym ich troche

Offline

 

#12 2008-10-02 12:16:46

Ekos

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 117
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator - Wizjoner
Nazwa Cyvilli: Ekopolis

Re: Liścik od drZoidberg

Oto i odpowiedź:

Witam

przedstawię Waszą propozycję na forum. Odpowiedzi udzielę w ciągu 7 dni, choć sądzę, że decyzja z naszej strony zostanie podjęta wcześniej i będzie pozytywna. Zawieszenie broni oczywiście obowiązuje.

Pozdrawiam



Zobaczymy co czas przyniesie, od tej chwili wstrzymujemy wszelkie działania wobec tej gildii.

Offline

 

#13 2008-10-02 19:50:16

Ekos

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 117
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator - Wizjoner
Nazwa Cyvilli: Ekopolis

Re: Liścik od drZoidberg

I mamy ostateczną decyzję:

Witam,

przedyskutowaliśmy sprawę, zgadzamy się na Wasze warunki. Liczbę graczy już teraz mamy ograniczoną do 8, 15 na pewno nie przekroczy. Sojusz z mieszaną gildią JointVenture zostanie dziś zerwany. Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam


W związku z tym do czwartku w przyszłym tygodniu mamy zawieszenie broni, do tego czasu przedyskutujemy kwestie ew. sojuszu. Proszę nie wykonujcie jakichkolwiek akcji na członkach Hel(l)'sów.

Offline

 

#14 2008-10-02 21:28:10

zoltar4242

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 45
Punktów :   

Re: Liścik od drZoidberg

Doskonałe warunki, ciekawi mnie ich podejście do sprawy, mają jednak Nas za bardzo silną gildię skoro tak łatwo przystali na warunki, ciekawi mnie czy "dokręcenie śrubki" lub zlecenie atakowania jakiejś gildii też zrealizują? to tak na przyszłość

Offline

 

#15 2008-10-03 13:42:41

Ekos

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 117
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator - Wizjoner
Nazwa Cyvilli: Ekopolis

Re: Liścik od drZoidberg

Chyba jednak ze współpracy będą nici. Wczoraj nasi "sojusznicy" poszli do mnie i Szczota z kradzieżami techów dostali od Nas PW w którym daliśmy im do zrozumienia, że jeżeli chcą brać od nas techy niech pokryją 50% kosztów ich postawienia. Wstępnie na to przystali jednak dziś otrzymałem następujące PW od drZoidberga:

Witam,

Twoje wczorajsze maile dotyczące 7 dniowej zwłoki w podpisaniu sojuszu i rekompensaty za skradzione techy wywołały u nas burzliwą dyskusję. Nie spodobały się Wasze rządania odnośnie zwrotu kosztów za techy. Skoro mamy płacić za techy to Wy powinniście zwrócić nam zasoby za zniszczne jednostki i popa. Sądziliśmy, że przymierze będzie z taktycznego punktu widzenia korzystne dla obu stron i żadne dodatkowe akty wzbudzające zaufanie nie będą potrzebne. Sojusz oparty na wzajemnych rządaniach nas nie interesuje. Podobnie jest z 7 dniowym odroczeniem decyzji - mnie osobiście wygląda to na grę na zwłokę, zwykły wybieg. Przejdę do sedna sprawy - nie zamierzamy tyle czekać. Dajemy Wam czas na podjęcie decyzji dziś do godz 24. Albo przystępujemy do sojuszu albo wracamy do poprzedniej sytuacji. Brak reakcji bedzie potraktowany jako odpowiedź odmowna. Nie traktujcie tego jako groźby. Po prostu czas w tej grze jest najcenniejszym surowcem i wymagamy zdecydowania.

Pozdrawiam


Jak widzicie naszą dalszą współpracę z Hellsami w świetle tego posta?

Offline

 

#16 2008-10-03 13:53:38

szczot2

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 78
Punktów :   

Re: Liścik od drZoidberg

Tak naprawde to mnie osobiscie niezalezy na sojuszu i caly czas bylem temu przeciwny.
Tak postawiona sprawa przez pseudo sojusznikow pokazuje ze chca korzystac z naszych ciezko wypracownych pozycji a co za tym idzie wysokich technologii , chca bezpieczenstwa przed nasza mocna armia

A CO ONI MOGA NAM ZAPROPONOWAC ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a te zaczepki z ich strony sa dla mnie osobiscie zabawne i najwyzej wywoluja zdenerwowanie a nie sa w zaden sposob szkodliwe.

KOLEDZY APELUJE DO WAS - atakujmy ich i niszczmy w kazde mozliwe znane nam sposoby - nie pozwolmy im sie rozwijac i stwarzac w przyszlosci dla nas zagrozenia.


MAM NA IMIE SZCZOT I JESTEM NIEPOKORNY I NIENASYCONY KRWIA - BEZ ZNACZENIA CZY JEST TO LUDZKA CZY PSEUDO PSILONSKA KREW

Pomidory gora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez szczot2 (2008-10-03 13:57:22)

Offline

 

#17 2008-10-03 14:05:55

InhumanBax00

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: Liścik od drZoidberg

Szanowna Najwyższa Rado gidli z pod znaku pomidora,

Zaiste pierwotnie wydawać mogło się iż cześć, naszych "współbraci",
która przybyła na błękitną planetę, by wraz z nami tępić plugawą ludzką rasę zgubili gdzieś ścieżkę.
Ścieżkę, objawioną przez Wielką Mackę, każdemu z NAS czystych nieskalaych PSILONÓW.

Wspólnie niedawno z politowaniem spoglądaliśmy z góry na plebs, który nie dostrzega wyższych celów, którymi się kierujemy.
Niedawno otrzymali od Najwyższej Rady, WIELKI DAR, którego nie byli w stanie godnie przyjąć.

BRACIA!!!

Nie możemy pozwolić by pluto nam w twarz i ubliżano Majestatowi Najwyższej Rady.
Nie pozwólmy by besztano Ogrom i POtęgę naszego Pana, Wielkiej Macki.
W imię Najwyższego, wyplewmy te chwasty spośród nas.

Niech popłynie rwący strumień KRWI, naszych dawnych braci.

InhumanBax00

Ostatnio edytowany przez InhumanBax00 (2008-10-03 14:14:25)

Offline

 

#18 2008-10-03 17:24:57

Ekos

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 117
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator - Wizjoner
Nazwa Cyvilli: Ekopolis

Re: Liścik od drZoidberg

Nowy głos w naszej sprawie niejakiego khadza z HELLSÓW:

Niewiem na czym stanelo ale drZoidberg zdaje sie ze jest w drodze do domu. Jesli chodzi o kradzieze przyszlych technologi to jest to jak najbardziej logiczne i zasadne i nie mamy nic przeciwko jesli o mnie chodzi nawet moge pomagac przed kradzieza. Jak zasugerowales zrozumielismy ze ma to zadzialac wstecz.

Ech sporo jest tych nieporozumien w tym naszym komunikowaniu.

Chodzi mi o to ze tej chwili w okolicy razem bysmy byli najsilniejszym sojuszem. Nie mamy zamiaru miec ich duzo wlasciwie wychodzimy z podobnych zalozen iz potrzebujemy farm.

Jak zauwazyles nie jestesmy liczni niewiem za jakei uwazacie nas farmy ale chyba jestesmy kasliwi.

Sojusz byl moja propozycja uwazam poprostu iz zamiast walczyc miedzy soba duzo lepiej wyjdziemy na wspolpracy tak abysmy nie musieli ogladac sie na nasze plecy.

Z mojego punktu widznia sojusz z wami bylby jednym jakiego my bysmy potrzebowali i nie szukalibysmy pozostalych. PoN ogolnie jest jak dla mnie totalnym nieporozumieniem.

Jesli chodzi o kozysci dla was to oprocz wymiany technologiami i pomocy w wynajdywaniu nowych mozecie liczyc rowniez na pomoc militarna ktora nie bylaby taka mala jak mogloby sie wydawac. No i nie musielibyscie sie ogladac na nas.

Rozgadalem sie. Uwazam iz mozmey dojsc do porozumienia i z taktycznego punktu widznia byloby to dobre. Ale wszystko zalezy od tego czy sie dogadamy czy nie. Jesli obie strony beda racjonalne to mysle ze nie bedzie klopotow Smile.

Wciaz wolalbym aby decyzja zapadla dzisiaj. W najgorszym wypadku sojusz zostanie zerwany i wrocimy do stanu przed nim. Jak drZoidberg napisal czas jest w tej grze bardzo wazny i poprostu chcemy wiedziec na czym stoimy.


Sam juz nie wiem? Może dać im szansę?

Offline

 

#19 2008-10-03 17:49:22

aphareal1

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 43
Punktów :   
Profesja Deliryka: Anihilator
Nazwa Cyvilli: Strefa Mroku

Re: Liścik od drZoidberg

Jestem za przyjęciem sojuszu. Pamiętajmy, zawsze można sojusz wypowiedzieć.

Nic nie jest wieczne...

Ostatnio edytowany przez aphareal1 (2008-10-03 17:49:38)

Offline

 

#20 2008-10-03 19:08:31

killerson

Pięciomacek

1412081
Zarejestrowany: 2008-09-17
Posty: 34
Punktów :   
Profesja Deliryka: transfalowiec
Nazwa Cyvilli: AlfaCentauri

Re: Liścik od drZoidberg

Ja dostosuje sie do wiekszosci ale ogolnie jestem przeciw bo ubedzie gosci do farmienia i tak juz ciezko jest cos gdzie ukrasc

Offline

 

#21 2008-10-03 20:07:39

Baloon

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 14
Punktów :   

Re: Liścik od drZoidberg

Nie zmieniłem swojego zdania i dalej obstaję za podpisaniem sojuszu.

Offline

 

#22 2008-10-03 21:12:54

Ekos

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 117
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator - Wizjoner
Nazwa Cyvilli: Ekopolis

Re: Liścik od drZoidberg

OK, zawieramy sojusz. Jak Aph napisał nic nie jest wieczne - najwyżej go w pewnej chwili wypowiemy.

Offline

 

#23 2008-10-03 21:29:18

NocturN of MarduK

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 51
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator Nienawiści
Nazwa Cyvilli: Pomroki Dziejów

Re: Liścik od drZoidberg

Dokładnie...

Ketchup da się zawsze zrobić.


NocturN - znaczy Pieśń Nocy,
MarduK - jest Bogiem Wojny.
Módl sie do swego Boga,
Bym był Twoim przyjacielem...

Offline

 

#24 2008-10-03 21:37:48

Ekos

Biała Macka

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 117
Punktów :   
Profesja Deliryka: Kreator - Wizjoner
Nazwa Cyvilli: Ekopolis

Re: Liścik od drZoidberg

Offline

 

#25 2008-10-03 22:09:05

szczot2

Pięciomacek

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 78
Punktów :   

Re: Liścik od drZoidberg

Ostatnio edytowany przez szczot2 (2008-10-03 22:09:51)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saloon-politowania.pun.pl www.saif70.pun.pl www.ninja-revolution.pun.pl www.narutojutsu.pun.pl www.speedfire.pun.pl